AIZKOLARI

TXAPELKETA NAGUSIA

Finala 1. maila eta promozio txapelketa nagusia

Bilbao Arena | Abenduak 13 | 12:00

FINALA

Bilbao Arena

ABENDUAK 13

GURE AIZKOLARIAK

IKER VICENTE

Gehiago Irakurri

Iker Vicente

23 urte

Otsagabia

Mikel Larrañaga

MIKEL LARRAÑAGA

Gehiago Irakurri

Larrañaga

30 urte

Azpeitia

Eneko Otaño

ENEKO OTAÑO

Gehiago Irakurri

Otaño

26 urte

Beizama

Jon Irazu

JON IRAZU

Gehiago Irakurri

Irazu

38 urte

Zizurkil

Julen Alberdi

JULEN ALBERDI

Gehiago Irakurri

Txikia IV

29 urte

Azkoitia

Aitzol Atutza

AITZOL ATUTXA

Gehiago Irakurri

Atutxa II

32 urte

Dima

Jon Rekondo

JON REKONDO

Gehiago Irakurri

Rekondo

35 urte

Leitza

Ugaitz Mugerza

UGAITZ MUGERZA

Gehiago Irakurri

Ugaitz Mugerza

33 urte

Mutriku

JEXUX MUJIKA

Gehiago Irakurri

Mujika

43 urte

Ibarra

Ruben Saralegi

RUBEN SARALEGI

Gehiago Irakurri

Ruben Saralegi

29 urte

Leitza

Julen Larrea

JULEN LARREA

Gehiago Irakurri

Larrea III

23 urte

Barakaldo

ARKAITZ JAUREGI

Gehiago Irakurri

Jauregi

36 urte

Ilarduia

JULEN KAÑAMARES

Gehiago Irakurri

JULEN KAÑAMARES

ENEKO SARALEGI

Gehiago Irakurri

ENEKO SARALEGI

ARATZ MUGERZA

Gehiago Irakurri

ARATZ MUGERZA

PELLEJERO

Gehiago Irakurri

PELLEJERO

CORCHERO

Gehiago Irakurri

CORCHERO

ZELAI IV

Gehiago Irakurri

ZELAI IV

JARRAITU GURE
SARE SOZIALAK

Ez galdu txapelketako berriak! Jarraitu txapelketaren instagram profila eta zure aizkolari gogokoenei buruzko guztia jakingo duzu. Eduki esklusiboa eta kalitate-irudiak egongo dira. Gainera, sarrerak erosteko aukera, babesleak eta final handirako egunean egoteko jakin behar duzun informazio guztia izango duzu.

Zeren zain zaude? Txapelketari buruz dena jakiteko aukera paregabea da.

  1. Iker Vicente: 38:46
  2. Mikel Larrañaga: 40:05
  3. Eneko Otaño: 41:27
  4. Jon Irazu: 44:32
  5. Julen Alberdi: 46:30
  6. Aitzol Atutxa: 49:43

TXAPELKETA NAGUSIAREN SAILKAPENA

PROMOZIO MAILAREN SAILKAPENA

  1. Julen larrea: 23:40
  2. Arkaitz Jauregi: 24:06
  3. Julen Kañamares: 24:15
  4. Eneko Saralegi: 24:21
  5. Aratz Mugerza: 26:17
  6. Axier Pellejero: 27:30
  7. Eloy Corchero: 28:37
  8. Ioritz Gisasola: 29:59

BABESLEAK

Laguntzaile Nagusia

Sherpa.ai, Bilbon egoitza duena eta Silicon Valley-n, Inteligentzia Artifizialeko zerbitzuen konpainia liderra da. Gainera, munduko adimen artifizialeko hamargarren enpresa nagusietako bat izendatu dute, Google, Amazon, Microsoft eta IBMrekin batera.

TRADIZIOA ETA BERRIKUNTZA BATERA
EZ EZAZU GALDU!

KONTAKTUA

JULEN KAÑAMARES

Julen Kañamares

Herria: Arostegi

Adina: 30

Altuera: 1.78 m.

Pisua: 87 kg.

JULEN ALBERDI

Julen Alberdi

Adina: 29

Altura: 1.90

Pisua: 93

Lorpenak:

Gipuzkoako Txapeldun 2019

Euskal Herriko 3. 2019

Urrezko Aizkora Txapeldun 2020

Egunean Bertan
Zestoako Frontoian Salgai

Aldez aurretiko Salmenta
Mendizabal Erretegian

(Azpeitia)

JON IRAZU

Jon Irazu

Adina: 38

Altura: 1.85

Pisua: 101

Lorpenak:

3. Maila txapeldun 2011

2. Maila txapeldun 2012

Lehenengo maila azpitxapeldun 2015

Donostiko kopa de Oro azpitxapeldun 2015

UGAITZ MUGERZA

Ugaitz Mugerza

Adina: 33

Altura: 1.79

Pisua: 77

Lorpenak:

Urrezko aizkora bikaña 4 aldiz txapeldun

Gipuzkoako lehen mailako txapeldun 2018

ENEKO OTAÑO AIZPURUA

Eneko Otaño

Adina: 26

Altura: 1.83

Pisua: 91

Lorpenak:

2018an Euskadiko Finalen 5.rren

2018an Donostiako Urrezko Kopam 5.rren

2019an Euskadiko Finalen 4.rren

2019an Donostiako Urrezko Kopan 4.rren

RUBEN SARALEGI

Ruben Saralegi

Adina: 29

Altura: 1.86

Pisua: 84

Lorpenak:

Urrezko Aizkolarien bikotekako txapeldun 2018-2019

JON REKONDO SALABERRUA

Jon Rekondo

Adina: 35

Altura: 1.78

Pisua: 82

Lorpenak:

Urrezko Aizkolarien Binakako 2020

MIKEL LARRAÑAGA ELGARRESTA

Mikel Larrañaga

Adina: 30

Altura: 1.88

Pisua: 98

Lorpenak:

2 Aldiz Gipuzkoako Txapeldun

Urrezko Aizkolarien Ligako Txapeldun 2019

Binakako Txapeldun 2020

Urrezko Aizkolarien kopan 3 aldiz txapeldun

Euskal Herriko 2. 2019

Donostiako Urrezko Kopan 2. 2020

JEXUX MUJIKA ELOLA

Adina: 43

Altura: 1.84

Pisua: 96 

Lorpenak:

3 Mallako Txapela

2 Mallako 3 Txapela

Urrezko Aizkorako Gabonetako Txapela

1 mallako 3 final

Urrezko Kopako Donostiko 3garren postua 

IORITZ GISASOLA

gisasola

Herria: Mallabia

Adina: 23

Altuera: 1.80 m.

Pisua: 78 kg.

IKER VICENTE SARALEGI

Adina: 23

Altura: 1.85

Pisua: 87

Lorpenak:

5 Aldiz Nafarroako Txapeldun, 2015,2016,2017, 2018, 2019

Euskadiko txapeldun 2019

Binakako txapeldun 2018, 2019

Urrezko kopa 2019, 2020

Urrezko aizkora 2018, 2019

AITZOL ATUTXA GUTURBAI

Aitzol Atutza

Adina: 32

Altura: 1.91

Pisua: 99

Lorpenak:

5 aldiz Euskadiko Txapeldun 2014, 2015, 2016, 2017, 2018

Bizkaiko txapeldun 13 aldiz(2007-2019)

Binakako txapeldun 2018, 2019

Urrezko kopa 2015-2016-2017-2018

Urrezko aizkora : Bikoteka edo banaka 9 aldiz

JULEN LARREA MIRANDA

JULEN LARREA

Herria: Barakaldo

Adina: 23

Altuera: 1.76 m.

Pisua: 88 kg.

ELOY CORCHERO

Corchero

Herria: Araia

Adina: 27

Altuera: 1.80 m.

Pisua: 82 kg.

Lorpenak: 

2010 | Euskadiko Gazte Mailako Txapeldun

2018 – 2019 Arabako Txapeldun

ARKAITZ JAUREGI

Jauregi

Herria: Ilarduia

Adina: 36

Altuera: 1.80 m.

Pisua: 81 kg.

Lorpenak: 

2015 – 2016 – 2017 | Arabako Txapeldun

Zilarreko Aizkoran Binakako 3 aldiz txapeldun

ARATZ MUGERZA

Aratz Mugerza

Herria: Mutriku

Adina: 32

Altuera: 1.74 m.

Pisua: 73 kg.

ENEKO SARALEGI

saralegi

Herria: Errazkin

Adina: 27

Altuera: 1.74 m.

Pisua: 72 kg.

AXIER PELLEJERO

pellejero

Herria: Areso

Adina: 39

Altuera: 1.86 m.

Pisua: 91 kg.

Finala publikorik gabe izango da.

Sarrerak zordunketa-txartelarekin erosi dituenek abenduaren 11n ikusiko dute abonua.

Kreditu-txartelarekin egin dituenek, beren bankuak egindako hurrengo kobroan ikusiko dute.