Ez da ezer aurkitu

Ezin izan dugu bila ari zinena aurkitu. Erabili bilaketa mesedez.

JULEN KAÑAMARES

Julen Kañamares

Herria: Arostegi

Adina: 30

Altuera: 1.78 m.

Pisua: 87 kg.

JULEN ALBERDI

Julen Alberdi

Adina: 29

Altura: 1.90

Pisua: 93

Lorpenak:

Gipuzkoako Txapeldun 2019

Euskal Herriko 3. 2019

Urrezko Aizkora Txapeldun 2020

Egunean Bertan
Zestoako Frontoian Salgai

Aldez aurretiko Salmenta
Mendizabal Erretegian

(Azpeitia)

JON IRAZU

Jon Irazu

Adina: 38

Altura: 1.85

Pisua: 101

Lorpenak:

3. Maila txapeldun 2011

2. Maila txapeldun 2012

Lehenengo maila azpitxapeldun 2015

Donostiko kopa de Oro azpitxapeldun 2015

UGAITZ MUGERZA

Ugaitz Mugerza

Adina: 33

Altura: 1.79

Pisua: 77

Lorpenak:

Urrezko aizkora bikaña 4 aldiz txapeldun

Gipuzkoako lehen mailako txapeldun 2018

ENEKO OTAÑO AIZPURUA

Eneko Otaño

Adina: 26

Altura: 1.83

Pisua: 91

Lorpenak:

2018an Euskadiko Finalen 5.rren

2018an Donostiako Urrezko Kopam 5.rren

2019an Euskadiko Finalen 4.rren

2019an Donostiako Urrezko Kopan 4.rren

RUBEN SARALEGI

Ruben Saralegi

Adina: 29

Altura: 1.86

Pisua: 84

Lorpenak:

Urrezko Aizkolarien bikotekako txapeldun 2018-2019

JON REKONDO SALABERRUA

Jon Rekondo

Adina: 35

Altura: 1.78

Pisua: 82

Lorpenak:

Urrezko Aizkolarien Binakako 2020

MIKEL LARRAÑAGA ELGARRESTA

Mikel Larrañaga

Adina: 30

Altura: 1.88

Pisua: 98

Lorpenak:

2 Aldiz Gipuzkoako Txapeldun

Urrezko Aizkolarien Ligako Txapeldun 2019

Binakako Txapeldun 2020

Urrezko Aizkolarien kopan 3 aldiz txapeldun

Euskal Herriko 2. 2019

Donostiako Urrezko Kopan 2. 2020

JEXUX MUJIKA ELOLA

Adina: 43

Altura: 1.84

Pisua: 96 

Lorpenak:

3 Mallako Txapela

2 Mallako 3 Txapela

Urrezko Aizkorako Gabonetako Txapela

1 mallako 3 final

Urrezko Kopako Donostiko 3garren postua 

IORITZ GISASOLA

gisasola

Herria: Mallabia

Adina: 23

Altuera: 1.80 m.

Pisua: 78 kg.

IKER VICENTE SARALEGI

Adina: 23

Altura: 1.85

Pisua: 87

Lorpenak:

5 Aldiz Nafarroako Txapeldun, 2015,2016,2017, 2018, 2019

Euskadiko txapeldun 2019

Binakako txapeldun 2018, 2019

Urrezko kopa 2019, 2020

Urrezko aizkora 2018, 2019

AITZOL ATUTXA GUTURBAI

Aitzol Atutza

Adina: 32

Altura: 1.91

Pisua: 99

Lorpenak:

5 aldiz Euskadiko Txapeldun 2014, 2015, 2016, 2017, 2018

Bizkaiko txapeldun 13 aldiz(2007-2019)

Binakako txapeldun 2018, 2019

Urrezko kopa 2015-2016-2017-2018

Urrezko aizkora : Bikoteka edo banaka 9 aldiz

JULEN LARREA MIRANDA

JULEN LARREA

Herria: Barakaldo

Adina: 23

Altuera: 1.76 m.

Pisua: 88 kg.

ELOY CORCHERO

Corchero

Herria: Araia

Adina: 27

Altuera: 1.80 m.

Pisua: 82 kg.

Lorpenak: 

2010 | Euskadiko Gazte Mailako Txapeldun

2018 – 2019 Arabako Txapeldun

ARKAITZ JAUREGI

Jauregi

Herria: Ilarduia

Adina: 36

Altuera: 1.80 m.

Pisua: 81 kg.

Lorpenak: 

2015 – 2016 – 2017 | Arabako Txapeldun

Zilarreko Aizkoran Binakako 3 aldiz txapeldun

ARATZ MUGERZA

Aratz Mugerza

Herria: Mutriku

Adina: 32

Altuera: 1.74 m.

Pisua: 73 kg.

ENEKO SARALEGI

saralegi

Herria: Errazkin

Adina: 27

Altuera: 1.74 m.

Pisua: 72 kg.

AXIER PELLEJERO

pellejero

Herria: Areso

Adina: 39

Altuera: 1.86 m.

Pisua: 91 kg.

Finala publikorik gabe izango da.

Sarrerak zordunketa-txartelarekin erosi dituenek abenduaren 11n ikusiko dute abonua.

Kreditu-txartelarekin egin dituenek, beren bankuak egindako hurrengo kobroan ikusiko dute.